rolex replika saat

Aöf Açıköğretim Kayıt Yenileme 2011

Evet Açıköğretimli arkadaşlarım. Her sene kayıt yenileme işlemleri yapılmakta ve çoğu arkadaşımız bu işlemler nasıl yapılıyor merak etmekte. Sırasıyla Açıköğretim Kayıt Yenileme işlemini anlatmaya çalışalım.

Önemli Not:

Kayıt yenileme için kesin karar vermeden bankaya ödeme yapmayınız. Bankaya kayıt yenileme için yatırılan “Öğretim Gideri” ile “Cari Hizmet Maliyetlerine Öğrenci Katkı Payı” tutarları iade edilmez ve ödeme yapıldıktan sonra kayıt yenileme işleminden vazgeçilemez.

Bu yüzden iyice düşünmeden katkı payını yatırmanızı tavsiye etmiyoruz.

Yapılacak İşlemler :

1- 29 Kasım – 24 Aralık 2010 tarihleri arasında Vakıfbank’a “Öğretim Gideri” ve “Cari Hizmet Maliyetlerine Öğrenci Katkı Payı” 1. taksit tutarları Ödenecek.

2- Yapılan ödemede dekontun üstünde size ait bilgiler olduğu kontrol edilmeli.

3- http://aofburo.anadolu.edu.tr/newrec.htm yada http://www.aofsinav.org/aofkayit.php Adresine girilerek kayıt işleminizin tamamlanıp tamamlanmadığını kontrol edin.

Not: Eğer Parayı yatırdıktan  2 gün sonra  kayıt durumu sayfasından kaydınız yenilenmemiş ise mutlaka Aöf Öğrenci kartınız ve dekontunuz ile birlikte (24 Aralık 2010 tarihinden önce olmak kaydıyla) Aöf Büronuza başvurun.

Eski borçları olan öğrenciler geçmiş gün faizleri ile birlikte borçlarını ödeyerek kayıt yenileme işlemlerini yapabilirler.

Aöf Kayıt Yenileme Klavuzuna Erişmek İçin TIKLAYIN

Öğretim Gideri ve Cari Hizmet Maliyetlerine Öğrenci Katkı Payı Tablosu Aşağıdadır. Büyük halini görmek için üzerine tıklayınız.

aof cari hizmet

7 comments

 1. Replyhacı hasbolat

  ben işletme 4. sınıf tayım. uluslararası işletmecilik sorularından 2000-2001-2002-2003-2004 yıllarına ait soruları bulamadım. ayrıca cevap anahtarlarını daha derli toplu şekilde nasıl bulurum. bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olun. alakadar olanba şimdiden teşekkürler.


 2. Author
  Replyadmin

  Merhaba bölümünüzün açılma tarihi 2004 ten sonra olabilir o yüzden sorularınızı bulamıyor olabilirsiniz. e öğrenme portalında yok çünkü

 3. Replyşükran koç

  merhaba,,ben aöf öğrencisiydim 2006 yılında 1 yıl okudum kalınca bıraktım kaydımı yenilemedim,,şimdi yeniden devam etmek istiyorum ,,kaydımı yenileyebilme şansım varmı??beni bilgilendirir misiniz neler yapmalıyım


 4. Author
  Replyadmin

  Merhaba kaydınızı 1 sene dondurma hakkınız var kaydınızı üst üstüste 2 sene yenilemediğinizde otomatikman öğrenciliğiniz düşüyor. Yeniden Aöf ye başvuru yapmanız gerekiyor tabi sınava girdikten sonra.

 5. Replyfatma

  merhaba ben aöf işletme de okuyordum 3. sınıftan 2 dersim kalmıştı ve çeşitli sebeblerle 3 senedir kaydımı yaptırmıyorum şimdi o ikii dersi vermek istiyorum kaydımı nasıl yenileteceğim.

 6. Replyaögtimli

  mrb ben 2 senelik halkla ilişkiler bölününe gittim 1.sınıfı geçtim 4 senedirde dondurdum bu dört senenin parasını kayıt yenileme sırasında alıyorlarmış eski borç oluyormuş böyle birşey varmı lütfen bilgilendirirmisiniz

 7. Replyyalnız

  slm ben İşletme hazırlık programından kayıt olmuştum şimdi 4.sınafa geçtim geçen seneki gibi bilgisayardan kayıt yapılacak mı yoksa sadece bankaya para mı yatırılacak tşk……

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir